Diyas Lighting IL50103 - Zen Wall Lamp/Ceiling Round 3 Light Polished Chrome
Product Code
IL50103

This collection is crazy and unique. With the flexibility of being able to add your own design by pulling and twisting the metal strips in which ever direction you like. The highly polished strips reflect the light in an amazing way creating a maze of design and reflection.
All Items are supplied with Luxram G4 Lamps.
Another collection of Quality products from Diyas.
All Items are supplied with Luxram G4 Lamps.
Another collection of Quality products from Diyas.
Special Price £93.72 Regular Price £132.00
- We won’t be beaten on price
- Any questions? Click here!
Add bulbs to this order - If you choose to add bulbs, we'll ship the product with the required standard bulb/s included for you! Note: Standard bulbs are non dimmable.
| Bulb Type | G4 |
|---|---|
| Number of Lamps | 3 |
| Product Dimmable | Dimmable |
| Wattage | 60W |
| Product Depth | 200mm |
| Product Width | 250mm |
| Bulb Included | Yes |
| Finish | Polished Chrome |












