Diyas Lighting IL30351 - Santo Wall Lamp 1 Light Polished Chrome/Crystal
Product Code
IL30351

Beautiful Polished Chrome finish fittings with triangular arms filled with strings of small Asfour crystal, crystal candle pans and an impressive twisting centre column also filled with strings of small Asfour crystal spheres. This range perfectly combines the decorative with the modern.
Special Price £123.54 Regular Price £174.00
- We won’t be beaten on price
- Any questions? Click here!
Add bulbs to this order - If you choose to add bulbs, we'll ship the product with the required standard bulb/s included for you! Note: Standard bulbs are non dimmable.
| Bulb Type | E14 Candle |
|---|---|
| Number of Lamps | 1 |
| Product Dimmable | Dimmable |
| Product Depth | 160mm |
| Product Height | 430mm |
| Product Width | 100mm |
| Bulb Included | No |
| Finish | Polished Chrome |












