Diyas Lighting IL30331 - Amora Wall Lamp Switched 1 Light Polished Chrome/Crystal
Product Code
IL30331

An innovative and unique collection of Polished Chrome fittings wrapped in a striking clear crystal sheet and a crystal column. Finished with Asfour crystal spheres and crystal sconces. Complimentary wall lamps have a concealed switch.
Special Price £84.77 Regular Price £119.40
- We won’t be beaten on price
- Any questions? Click here!
Add bulbs to this order - If you choose to add bulbs, we'll ship the product with the required standard bulb/s included for you! Note: Standard bulbs are non dimmable.
| Bulb Type | E14 Candle |
|---|---|
| Number of Lamps | 1 |
| Product Dimmable | Dimmable |
| Product Depth | 220mm |
| Product Height | 320mm |
| Product Width | 130mm |
| Bulb Included | No |
| Finish | Polished Chrome |












